Zdrowe prezenty dla pracowników

Prezenty dla pracowników na home office to wyjątkowy sposób, by podziękować za kolejny rok współpracy. Ze względu na ograniczenia pandemiczne – nie zawsze łatwy!

Stąd – taki gest z okazji Bożego Narodzenia spotka się z bardzo pozytywnym odzewem! O tym, że o paczki świąteczne dla pracowników, trzeba zadbać z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, wszyscy już wiemy. Pozostaje za to odpowiedź na znacznie ważniejsze pytanie: co powinno znaleźć się w paczce z upominkiem?

Dbanie o zdrowie jest na czasie!

Ostatni rok sprawił, że wszyscy bardziej zaczęliśmy większą uwagę przykładać do zdrowia. Zmiany w diecie, więcej ruchu, dobór odpowiednich suplementów diety – sporo osób wprowadziło do życia zdrowe nawyki, które zostaną z nimi na dłużej. Tym tropem podążyli też pracodawcy, oferując swoim pracownikom na home office zestawy pełne witamin – owoców, ziół, warzyw, bakalii. Nierzadko, ze zdrowych paczek przesyłanych do domu, korzystali nie tylko sami obdarowani, ale również całe rodziny!

Spędzając więcej czasu razem, choćby ze względu na ograniczenia w funkcjonowaniu szkół, przedszkoli i żłobków, rodziny zaczęły wspólnie dbać o zdrowie, czyniąc z tego okazję do zacieśniania więzi! Wspólna wyprawa na rower, rolki, długi spacer – okazały się sposobem na spędzanie wspólnego czasu, gdy inne rozrywki były nieodstępne. Wspólne gotowanie zaś, często przede wszystkim zdrowych potraw – sprzyjało poznawaniu smaków, kulinarnym eksperymentom i dzieleniu się ulubionymi przepisami. 

Mając to wszystko w pamięci, warto postawić na zdrowe prezenty dla pracowników na Gwiazdkę!

Zdrowe zestawy dla pracowników zdalnych – co podarować?


Boże Narodzenie kojarzy się z zapachem pomarańczy! Warto o nich pamiętać, komponując świąteczne paczki na home office.

Grudniowe święta to również czas wypieków – także w zmodyfikowanej, zdrowszej formie – z dodatkiem wartościowych składników. Większość gwiazdkowych przepisów bazuje na bakaliach – dlatego ich także nie powinno zabraknąć w zestawach dla pracowników na święta.

Myśląc o temperaturach za oknem, paczki dla pracowników powinny też zawierać rozgrzewającą herbatę lub kakao. Gorący napój pozwoli też zrelaksować się w gorączce przedświątecznych przygotowań. Chwila dla siebie, odnalezienie wewnętrznej równowagi i cieszenie się chwilą, to ważne aspekty przygotowań do Bożego Narodzenia.

W końcu – pierniczki! To chyba pierwsza słodkość, która przychodzi nam na myśl, gdy myślimy o Gwiazdce! Zamiast tradycyjnych, czekoladowych, zdrowszą opcją będzie wybór pierników w gorzkiej czekoladzie.

Oczywiście, korzystając ze wsparcia profesjonalnej firmy specjalizującej się w dostawach paczek na home office, wybór idealnego prezentu będzie dużo łatwiejszy! Dodatkowo, nie musimy decydować się na jedną wersję zdrowej paczki dla pracowników – można przygotować więcej opcji, dając obdarowanym możliwość wyboru.

Jak zamówić zdrowe prezenty dla pracowników?


Wybór między jedną lub drugą wersją zaplanowanej dla pracowników zdrowej paczki świątecznej, jest możliwy dzięki unikatowemu sposobowi zamawiania podarunków! Pracodawca przekazuje swoim pracownikom kody, by następnie obdarowani, korzystając z mechanizmu znanego z e-commerce, sami zamówili paczki z podanej strony www, wpisując przy zamówieniu otrzymany kod. W ten sposób, pracodawca może dać wybór, pozostawiając kwestię decyzji o zawartości otrzymanego prezentu, po stronie pracowników.

Do wysyłki paczek dla pracowników polecamy platformę SendGift.pl

Powrót