owoce do biura

Ile kosztuje dostawa owoców do firmy?

Owoce w pracy mają wiele różnych zalet. Zapewniają zdrową przekąskę dla pracowników, poprawiają ich samopoczucie, mogą wspierać profilaktykę zdrowotną. Wprowadzenie do firmy zdrowych nawyków może pozytywnie wpłynąć na satysfakcję z pracy, wydajność, koncentrację oraz liczbę absencji chorobowych. Korzyści są zatem oczywiste, ale jakie są koszty?

Ile kosztują owoce do biura?

Zadając ogólne pytanie o koszt owoców od biura, możemy uzyskać jedynie ogólną odpowiedź. Jest bowiem wiele czynników wpływających na ostateczną kalkulację. Chcą wiedzieć, ile kosztuje dostawa owoców dla pracowników, należy uwzględnić przede wszystkim:

  • ilość zatrudnionych
  • liczbę lokalizacji do których mają być dostarczane owoce,
  • zawartość owocowej skrzynki,
  • liczbę skrzynek i częstotliwość dostaw

Należy pamiętać o tym, że oprócz samego zakupu produktów liczy się także koszt transportu i obsługi zamówienia. Z drugiej strony, efekt skali potrafi zdecydowanie obniżyć ceny jednostkowe. Dlatego często bardziej opłaca się zamówić owoce do biura u jednego dostawcy dla kilku lokalizacji, zamiast szukać lokalnej firmy w kilku miastach. Często większa firma zapewnia wyższy standard, bo nie musi na rynku konkurować wyłącznie ceną.

Wiadomo, że wszyscy pracownicy chcieliby mieć dostęp do dobrej jakości , świeżych owoców od certyfikowanych, lokalnych dostawców. Do zapewniania najlepszych standardów potrzebne jest doświadczenie, ale też staranna selekcja na każdym etapie.

Jeśli chcesz wiedzieć, ile dokładnie trzeba zapłacić za owoce do firmy najlepiej wyślij zapytanie i poczekaj na indywidualną wycenę.

Chcesz zobaczyć jakość owoców na własne oczy? Zamów próbną dostawę!

Powrót