Gdzie dostarczamy owoce do biur?

Dbałość o zdrowie pracowników to postawa, która dla wielu pracodawców stała się standardem. Firmy wiedzą, że zdrowe benefity się opłacają. Dostawy świeżych warzyw i owoców to:
– mniej absencji chorobowych,
– większa satysfakcja z pracy,
– skuteczny employer branding,
– łatwiejsza rekrutacja nowych pracowników do firmy.

Chociaż owocowe czwartki na początku były popularne przede wszystkim w Warszawie, szybko firmy w innych miastach także zaczęły zapewniać żywieniowe wsparcie dla swoich zespołów. Obecność świeżych owoców i warzyw w biurze to doskonała alternatywa dla ciastek, batonów czy napojów gazowanych. To może się przełożyć na trwałą zmianę nawyków żywieniowych, zwłaszcza jeśli dostawy owoców do firmy połączymy z innymi elementami edukacji żywieniowej jak wykłady dietetyka czy paczki na home office dla pracowników zdalnych.

Po owoce sięgają duże i małe firmy z wielu branż. Warto podawać je jako przykłady dobrych praktyk!

Owoce do biura – Warszawa

W stolicy popyt na owoce jest ogromny ze względu na to, że to tutaj znajdują się siedziby wielu ogólnopolskich firm i właśnie w tym miejscu wynajmuje się najwięcej powierzchni biurowych. W stolicy dostarczmy owoce między innymi do Giant Polska, Edison Energia sp z o.o., ABS Poland, CALZ Polska, LOTTE Wedel, LUX MED czy Marvipol Development S.A. Oprócz samej Warszawy rozwozimy też owoce do pracy do mniejszych miejscowości w aglomeracji warszawskiej. Obsługujemy między innymi VISION EXPRESS, w Pruszkowie czy DHL GLOBAL FORWARDING z w Piasecznie.

Owoce do biura Wrocław

W największym mieście na Dolnym Śląsku również znajdują się siedziby wielu firm – zarówno polskich jak i tych międzynarodowych. we Wrocławiu dostarczamy owoce do takich firm jak DEVELIA, Schaeffler Global Service Europe, Schindler Polska czy Agility Logistics.

Owoce do biura – Katowice

Dostawy owoców dla pracowników popularne są także na Górnym Śląsku. W Katowicach dostarczamy regularnie owoce dla takich firm jak Schindler Polska, Soloplan czy LUX MED.

Owoce do biura Poznań

Dostawy warzyw i owoców do biur wybrało również wiele firm mających siedziby lub swoje oddziały w Wielkopolsce. W obrębie Poznania nasze skrzynki z owocami rozwozimy między innymi do Boekestijn Transport, INVESYSTEM, czy Saint-Gobain Polska.

Niezależnie od branży, lokalizacji czy obszaru działania wszyscy pracownicy zasługują na to, aby pracodawca dbał o ich zdrowie i odporność. W dłuższej perspektywie wszyscy zyskujemy na promowaniu zdrowych nawyków i lepszym stanie zdrowia całego społeczeństwa.

Powrót