owoce do biura

Czy w 2021 roku będziemy już wszyscy pracować w biurze?

Wiele wskazuje na to, że zmiany na rynku pracy i w ofercie benefitów pracowniczych nie pozostaną z nami na stałe. Wiele firm planuje w najbliższym czasie powroty do biur, a masowa praca zdalna spowodowana pandemią Covid-19 najprawdopodobniej odchodzi do przeszłości.

Jak zapewnić owoce dla pracowników?

Powrót do biura to okazja, żeby powrócić też do zdrowych nawyków! Wiele badań i raportów podkreśla, że stan zdrowia pracowników znacząco się pogorszył podczas pracy zdalnej. Nic dziwnego, skoro ruszaliśmy się mniej i często jedliśmy gorzej.

Dlatego dostawy owoców do biura to sposób na poprawienie odporności i zmniejszenie liczby absencji chorobowych. Warto także zadbać o materiały edukacyjne – na przykład plakaty i ulotki, które podpowiedzą pracownikom jak prawidłowo się odżywiać.

A może coś więcej niż skrzynki owoców do biura?

Po długiej przerwie warto jest powitać pracowników w wyjątkowy sposób. Dlatego na biurku każdego pracownika może czekać zdrowy Welcome Pack – pudełko w którym można będzie znaleźć zdrowe przekąski, bakalie, soki czy gadżety firmowe. Taka forma powitania pozwoli uczynić dzień powrotu do biura zdecydowanie przyjemniejszym! Pracownicy poczują się docenieni i mile widziani. A to jak wiadomo wpływa na satysfakcję z pracy, dobre samopoczucie i motywację.

Warto także zaprosić do swojej firmy dietetyka. Wykłady z zakresu zdrowego odżywiania, a także indywidualne konsultacje na pewno będą bardzo pomocne dla całego zespołu!

Jeśli chcesz zamówić owoce do firmy lub inną usługę po prostu skontaktuj się z nami.

biuro@owocewpracy.pl

662 377 899

Powrót