gotowanie na home office

Nowa usługa dla firm – gotowanie online na home office!

Zdrowe odżywianie jest teraz szczególnie ważne dla każdego pracownika – niezależnie od tego czy firmowe biuro jest otwarte czy swoje zadania wykonujemy na home office. Dlatego oferujemy takie rozwiązania, aby dostosować ofertę do każdej organizacji niezależnie od trybu pracy. Zresztą biuro to coś więcej niż miejsce. Ci, którzy od wielu miesięcy pracują z domu na pewno potwierdzą, że brakuje im także atmosfery, nieformalnych kontaktów ze współpracownikami czy codziennych rozmów przy kawie. Czy można połączyć troskę o zdrowie i dobre samopoczucie z integracją pracowników? Oczywiście, że tak. Spróbujcie wspólnego gotowania online!

Robimy co w naszej mocy, aby dostosować się do zmieniającej sytuacji. Dlatego idziemy krok dalej i już nie tylko dostarczamy owoce i inne zdrowe produkty, ale również dajemy konkretny pomysł, co można z nich zrobić!

Produkty + przepis = pomysł na firmowy event

Wspólne gotowanie zbliża ludzi. Co ważne jest możliwe nawet wtedy, gdy jesteśmy daleko od siebie. Wiele spotkań przeszło do sfery online, jednak mimo braku bezpośredniego kontaktu możemy się poczuć tak, jakbyśmy znowu siedzieli przy jednym stole.

Jak to działa?

Na wskazane adresy możemy przesłać paczkę zawierającą przepis na śniadanie lub lunch oraz zestaw wszystkich potrzebnych składników. Gdy wszyscy otrzymają zestaw, samodzielnie przygotowują potrawę i łączą się online, żeby wspólnie zjeść posiłek i porozmawiać w miłej atmosferze.

warzywa, owoce z dostawą do domu i do biura

Dzięki temu rozwiązaniu:

  • mamy pewność, że pracownicy będą mieć dostęp do świeżych, pełnowartościowych składników i zjedzą zdrowo,
  • zainspirujemy do zdrowego jedzenia na co dzień, które każdy przygotuje samodzielnie,
  • będziemy mieli pretekst do spotkania online, które pogłębi relacje między pracownikami w zespole,
  • pracownicy poczują się docenieni otrzymując realne wsparcie.

Chcesz skorzystać z takiej usługi?

Zapytaj nas o szczegóły!

Powrót