Dlaczego warto zamówić owoce do pracy?

Korzyści ze zdrowej diety pracowników są powszechnie znane. Pisaliśmy o tym między innymi tutaj.

Ale dlaczego akurat postawić na regularne dostawy zamiast bonów żywieniowych czy dofinansowania na zdrową żywność? A może lepiej będzie jeśli pracownik sam zaopatrzy się w zdrowy posiłek, a firma ograniczy się do kampanii informacyjnej?

Jest wiele powodów, które sprawiają, że to właśnie owocowe skrzynki dają widoczne efekty. Dlaczego tak się dzieje?

W dużym stopniu decyduje o tym jakość!

Owoce z dostawy pochodzą ze sprawdzonego źródła i zawsze są świeże. Nie ma tutaj mowy o przypadku – każda sztuka poddawana jest kontroli.

Oprócz tego ogromnie ważne jest przechowywanie.

W tym miejscu warto się zastanowić, co się dzieje zanim skrzynka z owocami trafi do firmowej kuchni. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że wyspecjalizowana firma zapewniająca dostawy owoców do biura ma swoje sprawdzone procedury, dzięki którym droga od lokalnego sadownika do pracownika jest bardzo krótka. Sam proces sortowania towarów oraz pakowania i przewożenia paczek także jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach – we wszystkich pomieszczeniach jest zachowana odpowiednia temperatura i wilgotność, więc produkty się nie zepsują.

owoce do pracy - dostawy

Nie bez znaczenia jest także cena. Mając dużą ilość zamówień na owoce do pracy można negocjować konkurencyjne ceny. W ten sposób dostarczamy owoce doskonałej jakości, które są o wiele tańsze niż w przypadku detalicznego zakupu z ekologicznych upraw.

Owoce w pracy – jak zamówić?

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o owocowych dostawach lub zamówić na próbę do swojej firmy, skontaktuj się z nami!

biuro@owocewpracy.pl

662 377 899

Pamiętaj, że zdrowe produkty dla pracowników możemy dostarczyć także na home office!

Powrót