Paczki świąteczne dla pracowników 2021

Odpowiedzialny pracodawca dba o swoich pracowników na co dzień. Regularne dostawy owoców do biur oraz inne benefity są wartością dodaną, która buduje dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy. Jednak oprócz tego warto angażować się w inne projekty pokazujące jak bardzo doceniamy swój zespół i jego zaangażowanie. Popularną tradycją jest dawaniem pracownikom świątecznych upominków.

Grudzień to dobry czas na podsumowania, oceny, ale też rozmaite premie i gratyfikacje. Wiele firm decyduje się na bonusy finansowe czy vouchery, żeby podnieść morale zespołu. Nie zawsze jednak takie działania dają rezultaty. Wiele osób bardziej ucieszy paczka świąteczna, szczególnie jeśli jej zawartość będzie atrakcyjna, a oprawa efektowna.

zestawy świąteczne paczki dla pracowników

W ramach oferty świątecznej zapewniamy wiele możliwości:

  • zestawy z produktami ekologicznymi,
  • zestawy dla dzieci,
  • zestawy z winem.
  • zestawy z kawą i herbatą
  • dostawę do biura (pod jeden adres) lub dostarczenie każdej paczki bezpośrednio do domu pracownika (lub inny adres, który wskaże przy zamówieniu)

Co więcej dzięki platformie sendgift.pl, której używamy do obsługi zamówień zamówienie jest dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Skład zestawu może być znany lub ukryty, a na stronie do zamawiania paczek może znajdować się specjalnie stworzona grafika albo firmowe logo.

Dostosujemy także wygląd paczki tak, aby wyglądała tak jak chcesz za pomocą ozdobnej kolorowej rafii, naklejki z logo i motywem świątecznym albo papierowej obwolucie.

Chcesz dodać do zestawu własny gadżet, list albo kartkę z życzeniami? Z przyjemnością się tym zajmiemy!

Realizujemy zamówienia na upominki świąteczne dla większych i mniejszych firm niezależnie od lokalizacji. Dzięki szerokiej ofercie doradzimy najlepszą opcję dopasowaną do dostępnego budżetu.

Zapraszamy do kontaktu!

515 588 290

biuro@owocewpracy.pl

Powrót