Dostawy do biura – warzywa krojone, soki, bakalie

Owoce do biura dostarczamy już od 2009 roku, ale powinniście wiedzieć, że nasza oferta jest znacznie szersza. Warto wzbogacić benefity dla pracowników o dodatkowe opcje. Przekąski inne niż owoce mogą wchodzić w skład skrzynki regularnie dostarczanej do biura, znaleźć się w paczce przesyłanej do domu pracownika na home office lub przydać się podczas firmowych spotkań, szkoleń czy konferencji.

Wśród naszych propozycji znajdziecie między innymi:

Warzywa krojone do biura

To zdrowa przekąska idealna na drugie śniadanie! Polecamy szczególnie:
– ogórki świeże lub kiszone
– pomidorki koktajlowe
– rzodkiewkę
– paprykę
– marchew

Chcesz zamówić warzywa krojone do biura?
Napisz: biuro@owocewpracy.pl
Zadzwoń: 662 377 899

Soki i syropy do biura

Chociaż z pracą w biurze kojarzy się przede wszystkim kawa, to warto zachęcać pracowników do sięgania po zdrowe napoje pełne witamin. Soki do biura to znakomita alternatywa dla napojów gazowanych i jednocześnie sposób spożywanie codziennej porcji warzyw i owoców.

Szczególnie polecamy soki NFC (not from concentrate), czyli takie, które nie został poddane procesowi koncentracji po jego wytłoczeniu. Delikatna pasteryzacja czyni je bezpiecznymi do spożycia bez dużych strat składników mineralnych. Pijąc soki NFC, pijemy sok niemalże świeżo wyciśnięty, bez dodatków cukrów, wody, barwników!

Do wyboru wiele smaków:

jabłko
jabłko-gruszka
jabłko-marchewka
jabłko-wiśnia
jabłko-porzeczka
jabłko-aronia
wieloowocowy

Chcesz zamówić soki do biura?
Napisz: biuro@owocewpracy.pl
Zadzwoń: 662 377 899

Bakalie do biura

Bakalie to doskonała przekąska zastępująca chipsy, batony czy czekoladę. Są źródłem błonnika, który pomaga regulować pracę jelit i jest niezbędny w procesie udanego odchudzania. Stanowią źródło całej gamy cennych składników odżywczych w tym: zdrowych tłuszczów nienasyconych, kwasu foliowego, witaminy E, A, witamin z grupy B, magnezu i potasu. Znakomicie poprawiają pamięć i koncentrację!

bakalie do biura

Chcesz zamówić bakalie do biura?
Napisz: biuro@owocewpracy.pl
Zadzwoń: 662 377 899

Świeże zioła do biura

Do zestawów owocowo-warzywnych możemy dołączyć świeże zioła. Na przykład miętę, pietruszkę, bazylię, rozmaryn, tymianek. Chętnie podpowiemy, jakie zioła do biura sprawdzą się najlepiej.

pietruszka - zioła do biura
Powrót