dostawy do biura

Co oprócz owoców warto zamówić do biura?

Regularne jedzenie owoców w biurze daje wiele korzyści. Owoce w pracy są źródłem witamin i znakomicie wspierają odporność pracowników. Dostarczają także zdrowej energii, będą alternatywą dla produktów zawierających puste kalorie i dużą ilość cukru.

Dostawy owoców można jednak rozszerzyć o inne produkty spożywcze. Co jeszcze przydałoby się w firmowej kuchni? To już zależy od potrzeb żywieniowych Twoich pracowników. Na pewno dobrym pomysłem będzie dostarczenie również takich produktów jak:

  • warzywa krojone i bakalie – jako alternatywa dla chipsów czy słonych paluszków
  • produkty śniadaniowe – mleko, płatki, musli, jogurty,
  • soki NFC – zdecydowanie najzdrowsze i najsmaczniejsze ze wszystkich dostępnych na rynku soków owocowych,
  • kanapki.

Owocowy benefit jest już standardem w wielu firmach, więc jeśli chcesz się wyróżnić na tle konkurencji, warto sięgać także po inne rozwiązania. Pracownicy na pewno to docenią! Pamiętaj, że dodatkowe produkty w dostawie rozliczane są w ramach tej samej usługi abonamentowej. Jeśli postanowisz dodatkowo zamówić inne produkty niż zestaw owoców po prostu będą widnieć na fakturze jako dodatkowa pozycja.

Chcesz zaskoczyć pracowników dodatkowymi produktami w dostawie? Pamiętaj, że dobrze jest zadbać o właściwą promocję takiego wydarzenia. Możesz zamówić u nas plakaty informacyjne, dzięki którym wszyscy będą mogli dowiedzieć się o większej liczbie zdrowych przekąsek.

Powrót